تمدید مهلت پرداخت تسهیلات به واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونای ارس

تمدید مهلت پرداخت تسهیلات به واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونای ارس


رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تمدید مهلت پرداخت تسهیلات به واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونا در سطح منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس محسن نریمان با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبات آخرین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی مقرر شد مهلت پرداخت  تسهیلات موضوع ماده 7 دستورالعمل پرداخت تسهیلات به واحدهای کسب و کار بیشتر آسیب دیده از کرونا توسط بانک ها تا پایان مردادماه تعیین گردید.
نریمان افزود: سقف مدت زمان تشکیل پرونده و بررسی برای امکان برخوردار از تسهیلات ماده 3 دستورالعمل پرداخت تسهیلات به واحدهای کسب و کار بیشتر آسیب دیده از کرونا نیز تا پایان تیرماه تمدید شد.
وی عنوان کرد: مدت بازپرداخت این تسهیلات با احتساب دوره تنفس 24 ماه و از ابتدای آبان ماه می باشد.
محسن نریمان در ادامه خاطرنشان کرد: طی این مصوبه پرداخت تسهیلات بر اساس لیست شاغلین در واحد کسب وکار بصورت تک مرحله ای و به ازای هر شاغل دارای پرونده بیمه تامین اجتماعی که با تعهد بازپرداخت در اختیار صاحب کسب وکار قرار می گیرد و ملاک سنجش تعداد شاغلین، بیشترین تعداد طی ماه های اسفند 98، فروردین و اردیبهشت 99 تا سقف تعداد شاغلین 3 ماه آبان آذر و دی 98 خواهد بود.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج