با مساعدت سازمان منطقه آزاد ارس صورت گرفت: افتتاح دستگاه رادیولوژی دیجیتال در هادیشهر

با مساعدت سازمان منطقه آزاد ارس صورت گرفت:  افتتاح دستگاه رادیولوژی دیجیتال در هادیشهر

مجهزترین دستگاه رادیولوژی دیجیتال با مساعدت سازمان منطقه آزاد ارس در بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر راه اندازی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد ارس و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا مجهزترین دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان دکتر سجادی هادیشهر با مساعدت سازمان منطقه آزاد ارس افتتاح شد.

محسن نریمان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه افتتاح این دستگاه گفت: در راستای مقابله با شیوع کرونا و با مساعدت یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریالی سازمان منطقه آزاد ارس جهت خرید و نصب دستگاه های استابلایزر، ایمیجر و سیستم پکس، سیستم رادیولوژی بیمارستان سجادی هادیشهر از حالت آنالوگ به دیجیتال تغییر یافت.

نریمان اظهار داشت: با راه اندازی دستگاه رادیولوژي دیجیتال و مجهز بودن این دستگاه به سیستم نرم افزاری وشرایط تصویر برداری مناسب، موجبات ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و هزینه کمتر برای شهروندان مهیا می شود.

گفتنی است از آغاز شیوع کرونا در کشور، سازمان منطقه آزاد ارس اقدامات متعددی در زمینه تامین تجهیزات ایمنی، ماسک و... ، عقد تفاهم نامه جهت پایش و نظارت بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی، عقد تفاهم نامه ارائه خدمات به بیماران کرونایی و بیماران زمینه ای و افراد مرتبط بابیماران کرونایی، انجام غربالگری مکمل را با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا و سایر ارگان ها در محدوده منطقه آزاد ارس انجام داده است.
 

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج