تولید روزانه ۱۰۰ هزار اسپری ومحلول ضدعفونی ڪننده در شرڪت ماداولدوز ارس

تولید روزانه ۱۰۰ هزار اسپری ومحلول ضدعفونی ڪننده در شرڪت ماداولدوز ارس

همزمان با نامگذاری سال جدید به نام سال "جهش تولید"  واحد تولیدی ماد اولدوز ارس روزانه ۱۰۰ هزار اسپری و محلول ضدعفونی ڪننده دست تولید و روانه بازار مصرف می ڪند.

به گزارش اداره ڪل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیریت شرڪت ماداولدوز ارس با اعلام این خبر گفت: در راستای تامین نیازهای بازار و ڪمڪ به ارتقای سطح آرامش روانی جامعه، این شرڪت با تغییر خط تولید خود و راه اندازی چهار خط تولید بصورت شبانه روزی در هر شیفت ۵۰ هزار عدد اسپری و محلول ضدعفونی ڪننده دست با ترڪیب الڪل ۷۰ درصد تولید می ڪند تا علاوه بر تامین بخشی از نیاز بازار به حل مشڪل ڪمبود این مواد در ڪشور ڪمڪ ڪند.

مسعود اقدم ارسی با اشاره به اینڪه تمامی تمرڪز این واحد به تولید محلول و اسپری ضدعفونی ڪننده معطوف است خاطر نشان ڪرد: درحال حاضر در این شرڪت روزانه ۵۰ هزار اسپری در حجم های ۴۰۰،۳۰۰،۲۰۰،۱۵۰ میلی لیتر و نیز ۵۰ هزار محلول ضدعفونی ڪننده ۷۵ میلی لیتر تولید و با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می گیرد.

اقدم در خصوص پخش و توزیع این محصولات گفت: با هماهنگی سازمان منطقه آزاد ارس، استانداری، سازمان غذا و دارو و سایر نهادهای دولتی و نظارتی این محصولات در مرحله اول بصورت مستقیم در فروشگاه های شرڪت ماد اولدوز ارس در منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا و در سراسر استان پخش می شود و در مرحله دوم حسب نیاز در سایر استانها نیز توزیع می شود.

وی در پایان گفت: این واحد تولیدی دارای چهارخط تولید می باشد ڪه با توجه به شرایط موجود و نیاز ڪشور در دو شیفت بصورت شبانه روزی مواد ضدعفونی ڪننده تولید می ڪند و برای حدود ۱۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد ڪرده است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج