با هدف ترویج نشاط میان ارسوندان انجام شد: توزیع گل میان ارسوندان

با هدف ترویج نشاط میان ارسوندان انجام شد: توزیع گل میان ارسوندان

شرکت زرین گهر ارس با هدف ترویج نشاط میان مردم، اقدام به توزیع گل در بین ارسوندان نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس؛ مدیر مجتمع گلخانه ای شرکت زرین گهر ارس در این خصوص گفت: با توجه به شرایط عمومی جامعه و شیوع بیماری کرونا در کشور و در راستای روحیه بخشی و ترویج نشاط در میان ارسوندان بر آن شدیم که با اهدای گل بتوانیم نقش مثبتی در ارامش روانی مردم داشته باشیم.

بهروز مطلق  با تاکید بر اینکه نشاط و شادی جایگاه بالایی در سلامت روانی و جسمانی افراد دارد ادامه داد: در سال های قبل نیز ما این کار را در ابعاد کوچکتر انجام می دادیم ولی امسال با همکاری و مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس به اهدای گسترده گل رز در میان اقشار مختلف و به ویژه  کادر درمانی بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر و درمانگاه تخصصی ارس پرداختیم.

لازم به توضیح است شرکت زرین گهر ارس با برند رزیران با مساحت یک هکتار در زمینه کشت و تولید انواع گل رز هلندی از نیمه سال ۱۳۹۵ به مرحله تولید گل رسیده است.

در این گلخانه سالیانه بالغ بر یک میلیون گل رز  در ۱۴ گونه تولید می شود و برای ۱۵نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

گل های رز تولیدی در این گلخانه علاوه بر پخش عمده در تبریز و تهران در کشورهای آذربایجان، نخجوان و ارمنستان نیز توزیع می شود. شرکت زرین گهر ارس با هدف ترویج نشاط میان مردم، اقدام به توزیع گل در بین ارسوندان نمود.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج