اجرای خط فوق توزیع 132کیلوولت دو مداره در سایت صنایع سنگین ارس

اجرای خط فوق توزیع  132کیلوولت دو مداره در سایت صنایع سنگین ارس
خط فوق توزیع 132 کیلوولت دو مداره جهت نیرو رسانی به صنایع و واحد های تولیدی مستقر در سایت صنایع سنگین ارس با استفاده از دکل های خود ایستای تک پایه بتنی در حال اجراست.
سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: خط فوق توزیع 132کیلوولت دو مداره جهت نیرورسانی به صنایع و واحدهای تولیدی مستقر در سایت صنایع سنگین ارس با استفاده از دکل های خود ایستای تک پایه بتنی در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس؛ حبیب زمانی با اعلام این خبر گفت: این خط نیرو رسانی از پست 20/132/400 کیلوولت گلفرج شروع و با طی مسیری در حدود 8 کیلومتر، تمامی 5 پست فوق توزیع در نظر گرفته شده، تا با نیرو رسانی سایت صنایع سنگین را تغذیه کند.
او گفت: هدف از پروژه، احداث خطوط فوق توزیع 132 کیلوولت، برای تامین برق 365 مگاواتی مورد نیاز سایت صنایع سنگین جلفا می باشد.
سرپرست معاونت فنی و زیربنایی اظهار داشت: این پروژه شامل 36 دکل خود ایستای تک پایه بتنی است که به طول مسیر 7.7 کیلومتر از اواسط بهمن ماه سال 97 آغاز شده است.

سایت صنایع سنگین ارس با وسعتی معادل 1400 هکتار در جنوب غربی منطقه آزاد ارس، در مدخل ورودی به این منطقه، در کنار جاده ی ارتباطی جلفا به مرند و در جنوب غربی شهر جلفا قرار دارد.

شایان ذکر است شرکت پارس ساختار به عنوان پیمانکار این پروژه با بیش از سه دهه سابقه ی فعالیت در صنعت برق کشور و به عنوان تنها شرکت صلاحیت دار از سوی شرکت توانیر برای تولید هر سه نوع دکل (خود ایستای بتنی، تلسکوپی فولادی و مشبک فولادی) شناخته شده است و مسئولیت این پروژه مهم را به عهده دارد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج