مدیرعامل شرکت فناور آروند ابتکار پیشرو ارس:

ماشین آلات کشاورزی ارزان قیمت در ارس تولید می شود

ماشین آلات کشاورزی ارزان قیمت در ارس تولید می شود

مدیرعامل شرکت آروند ابتکار پیشرو ارس به عنوان یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد ارس، در حاشیه نمایشگاه رینوتکس 2018 تبریز، از تولید ماشین آلات کشاورزی ارزان قیمت و قابل استفاده برای همه کشاورزان در منطقه آزاد ارس خبر داد. 

مدیرعامل شرکت آروند ابتکار پیشرو ارس به عنوان یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد ارس، در حاشیه نمایشگاه رینوتکس 2018 تبریز، از تولید ماشین آلات کشاورزی ارزان قیمت و قابل استفاده برای همه کشاورزان در منطقه آزاد ارس خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مسعود علیزاده با اعلام این خبر گفت: دستگاه وجین کن یکی از دستگاه های اختراعی این شرکت است که در عین ارزان قیمت بودن و داشتن قابلیت خرید توسط تمام کشاورزان، می تواند به بهبود وضعیت کاری حوزه کشاورزی کمک کند. 
وی با اشاره به رویکرد این شرکت در تولید محصولات کشاورزی، تاکید کرد: به دلیل اینکه بیشتر زمین های کشاورزی ایران وسعت کمی داشته و خرید ماشین آلات مکانیزه برای این افراد به صرفه نیست، رویکرد کاری شرکت را بر تولید محصولات کاراتر، کوچکتر و ارزان قیمت گذاشته ایم. 
علیزاده خاطرنشان کرد: ماشین آلات تولید شده این شرکت در رده ای بین مکانیزاسیون صنعتی و روش کشاورزی سنتی تولید می شوند و برای بازار ایران و کشورهای منطقه که دارای زمین های کشاورزی بین یک تا 5 هکتار هستند، مناسب است. 
وی با اشاره به اینکه وجین کن ساخته شده توسط این شرکت نمونه خارجی ندارد، گفت: نمونه های خارجی بزرگتر و گرانقیمت هستند. این در حالیست که هیچ محصول خارجی قابلیت رقابت از نظر کارایی و قیمت، با وجین کن ساخت ارس ندارد. 
علیزاده افزود: در روزهای اخیر وارد مرحله تولید انبوه شده ایم و با حمایت های دولتی می توانیم این محصول را به یک محصول کاربردی برای کشاورزی کشور تبدیل کنیم. 
وی ضمن اشاره به مزایای حضور در مرکز رشد ارس، خاطرنشان کرد: پرسنل مرکز رشد ارس، دلسوز شرکت های فناور و تولید کننده ها هستند و به عنوان یکی از شرکت هایی که از بدو تاسیس در مرکز رشد حضور داشتیم، به شرکت های فناور و دارای ایده های برتر نیز توصیه می کنیم تا در ارس فعالیت خود را ادامه دهند. 
مرکز رشد واحدهای فناور ارس در 25 آذر سال 1395 با حضور مسئولین سازمان منطقه آزاد ارس و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در ساختمانی به متراژ 500 متر مربع و با 20 دفتر کار برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان آغاز بکار کرد. تخفیف در عوارض پروانه ساخت تا 50 درصد، تخفیف در هزینه زمین تا 30 درصد، تخفیف در هزینه اجاره سالن‌های استیجاری برای پنج سال اول تا 30 درصد و تخفیف در هزینه عوارض مجوز فعالیت و عوارض عمران شهری تا 100 درصد، از جمله مشوق‌های ارائه شده به شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه آزاد ارس است.
گفتنی است، نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی تبریز (رینوتکس 2018 ) با حضور سازمان منطقه آزاد ارس و برخی از شرکت های مستقر در مرکز رشد ارس برگزار شد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج