حضور کاسپین خزر پلاستیک ارس در نمایشگاه بین المللی تهران

حضور کاسپین خزر پلاستیک ارس در نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت کاسپین خزر پلاستیک ارس به عنوان یکی از شرکت های مستقر در منطقه آزاد ارس در بيست و پنجمين نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته حضور یافت. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیرعامل شرکت کاسپین خزر پلاستیک ارس با اشاره به حضور موفقیت آمیز این شرکت در نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته تهران، گفت: ارائه محصولات جدید برای اهداف توسعه ای و پیدا کردن بازارهای جدید داخلی و خارجی برای محصولات جدید این شرکت از جمله اهداف حضور در این نمایشگاه بود. 
محمدحسین رشیده نوبهاری تصریح کرد: این نمایشگاه، مهم ترین نمایشگاه ایران در حوزه کشاورزی است و علاوه بر بازدیدکننده هایی از داخل کشور، نماینده های شرکت های فعال خارجی نیز در نمایشگاه حاضر بوده و یا از نمایشگاه بازدید کردند. 
وی با اشاره به بالا بودن سطح کیفی نمایشگاه، خاطرنشان کرد: بیشتر شرکت های مرتبط حوزه کشاورزی در این نمایشگاه حضور داشتند و کلیه محصولاتی که در  شرکت کاسپین خزر پلاستیک ارس تولید شده است، مورد استقبال قرار گرفت. 
نوبهاری، نتایج شرکت در نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرده و گفت: حضور در نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته تهران منجر به عقد 2 قرارداد بلندمدت شد که یکی از این قراردادها با طرف خارجی و با هدف صادرات منعقد شد. 
مدیرعامل شرکت کاسپین خزر پلاستیک ارس تاکید کرد: این شرکت در حیطه گلخانه ای، بسته بندی، نایلون های مخصوص بیمارستانی و نایلون های تخریب پذیر فعالیت می کند و به خصوص کیسه زباله های تخریب پذیر و نایلون های آنتی باکتریال شرکت در این نمایشگاه مورد استقبال قرار گرفت. 
نوبهاری تصریح کرد: محصولات این شرکت بر اساس تکنولوژی نانو تولید می شوند و از این نظر مورد استقبال بازدیدکننده هایی از داخل و خارج از کشور  قرار گرفته است. 
گفتنی است، شرکت کاسپین خزر پلاستیک ارس از سال 1385 در منطقه آزاد ارس تاسیس شده و یکی از تولید کننده های انواع نایلون و کیسه های پلاستیکی بر اساس تکنولوژی نانو محسوب می شود. این شرکت عناوینی چون صادرکننده برگزیده منطقه آزاد ارس و  اختراع برگزیده سال بهداشت محیط ایران را کسب کرده است.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج