برگزاری محافل انس با قرآن در منطقه آزاد ارس

  • 09 خرداد 1397
  • 13:10
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 523 بازدید
  • Article Rating
برگزاری محافل انس با قرآن در منطقه آزاد ارس

مدیر فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری محافل انس با قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در این منطقه خبر داد و گفت: این محفل معنوی به مدت چهار روز در مساجد منطقه ازاد ارس برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس به نقل از ایکنا، ابراهیم نصیری، مدیر فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری محافل انس با قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان در این منطقه خبر داد و گفت: این محفل معنوی به مدت چهار روز در مساجد منطقه ازاد ارس برگزار خواهد شد.
وی، افزود: اولین محفل انس با قرآن روز چهارشنبه نهم خردادماه مصادف با چهاردهم ماه مبارک رمضان با حضور قاری برجسته استان وحید حسن زاده در مسجد شجاع برگزار می شود.
نصیری اضافه کرد: همچنین در این مراسم گروه تواشیح رضوان تبریز نیز به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
مدیر فرهنگی منطقه آزاد ارس تاکید کرد: دومین محفل انس با قرآن نیز با حضور استاد مهدی غلام نژاد، در مسجد جامع جلفا روز شنبه 12 خردادماه مصادف با 17 رمضان برگزار و گروه تواشیح معارج تبریز نیز برنامه اجرا خواهد کرد.
وی، تصریح کرد: همچنین سومین محفل انس با قرآن نیز روز سه شنبه 15 خردادماه مصادف با 20 رمضان در مسجدسیلگرد با حضور قاری برجسته استان ابراهیم عبدی برگزار خواهد شد.
نصیری در خاتمه با بیان اینکه آخرین محفل انس با قرآن روز پنجشنبه 17 خردادماه مصادف با 22 رمضان با حضور استاد ابوالفضل وکیلی در مسجد شاهمار برگزار می شود و گروه توشیح نصر مرند نیز در این محفل نورانی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج