همزمان با حضور رییس جمهور در تبریز صورت می پذیرد:

افتتاح 4 پروژه با اشتغالزایی 753 نفر در ارس

افتتاح 4 پروژه با اشتغالزایی 753 نفر در ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: همزمان با سفر رییس جمهور به آذربایجان شرقی، چهار پروژه سرمایه گذاری با اشتغال زایی 753 نفر در منطقه آزاد ارس افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان گفت: فردا همزمان با سفر رییس جمهور برای حضور در آئین افتتاح رویداد تبریز 2018، پروژه های سرمایه گذاری در زمینه ورق های فشرده چوبی با روکش ملامینه و هایگلس، تولید خودرو، تولید کت و شلوار و تولید نخ فرش ماشینی افتتاح  می شود.

او مجموع سرمایه گذاری این پروژه ها را یک هزار و 770 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: پروژه های صنعت چوب و تولید نخ با سرمایه گذاری خارجی و دو پروژه تولید خودور و کت و شلوار با سرمایه گذاری ایرانی افتتاح خواهند شد.

نریمان گفت: سه‌شنبه و چهارشنبه جاری رییس جمهور به همراه تعدادی از وزرا، برای افتتاح رسمی رویداد تبریز 2018 در مرکز استان حضور داشته و از طریق ویدئو کنفرانس دستور افتتاح پروژه های ارس را صادر خواهد کرد.

وی افزود: فردا مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به عنوان نماینده دولت در ارس حضور خواهد داشت.

طبق اعلام استانداری آذربایجان شرقی، دیدار مردمی، افتتاح چند پروژه، اجلاس «تبریز ۲۰۱۸» و شورای اداری استان از برنامه‌های این سفر است.

شایان ذکر است، تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده و به همین منظور مراسمی با عنوان «تبریز ۲۰۱۸» با حضور رئیس جمهور در روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. تبریز با هفت رأی اعضای کمیته نهمین اجلاس کشورهای اسلامی از بین رقبایی چون مالزی، بنگلادش، ترکیه و عربستان انتخاب شده، و دولت برنامه ویژه‌ای برای توسعه هرچه بیشتر گردشگری و زیرساخت‌های لازم در تبریز و استان آذربایجان شرقی دارد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج