رئیس کمیته امداد و نجات ستاد اجرایی خدمات سفر ارس:

گردشگران خطر مسمومیت های ناشی از منو اکسید کربن را جدی بگیرند

گردشگران خطر مسمومیت های ناشی از منو اکسید کربن را جدی بگیرند

گردشگران حاضر در منطقه آزاد ارس، در صورت بروز و مشاهده هر گونه حادثه ، با شماره ٠٤١٥١٥١ مربوط به مركز پيام هدايت و كنترل عمليات امداد نجات منطقه آزاد ارس، تماس حاصل کنند.

رئیس کمیته امداد و نجات ستاد اجرایی خدمات سفر ارس، گفت: گردشگران خطر مسمومیت های ناشی از منو اکسید کربن را جدی بگیرند تا در ایام مسافرت دچار حادثه نشوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محبوب ابراهیمی با اشاره به خطرات ناشی از مسمومیت با منو اکسید کربن، عنوان کرد: به مسافرين عزيز توصيه مي شود با رعایت نکات ساده از بروز مسمومیت های مرگبار جلوگیری کنند.
وی افزود: گردشگرانی که در طول سفر از چادر استفاده می کنند، جهت پيشگيري از مسموميت هاي منو اکسيد كربن و خفگی ناشي از گاز گرفتگي، از استفاده از هرگونه وسايل گرمايشي همانند گاز پيك نيك و زغال در داخل چادرها خودداری کنند.
ابراهیمی تاکید کرد: بیشتر حوادث مسمومیت ناشی از منو اکسید کربن در شب اتفاق می افتد و استفاده از این وسایل در حین خواب به هیچ وجه مناسب نیست.
وی در پایان گفت: گردشگران حاضر در منطقه آزاد ارس، در صورت بروز و مشاهده هر گونه حادثه ، با شماره ٠٤١٥١٥١ مربوط به مركز پيام هدايت و كنترل عمليات امداد نجات منطقه آزاد ارس، تماس حاصل کنند.

برچسب ها : منطقه آزاد ارس
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج