مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس :

رویدادهای بین المللی فرصتی مغتنم برای معرفی ارس است

  • 16 اسفند 1396
  • 16:54
  • ورزشی
  • 0 دیدگاه
  • 406 بازدید
  • Article Rating
رویدادهای بین المللی فرصتی مغتنم برای معرفی ارس است

 رقابت های تیراندازی با کمان سنتی جام صلح و دوستی ارس به عنوان یک پیش رویداد برای رویداد بین المللی تبریز 2018 است و امیدواریم که در ارس نیز بتوانیم به برگزاری رویداد بزرگ تبریز 2018 کمک بیشتری کنیم. 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، در مراسم افتتاح رسمی اولین دوره رقابت های تیراندازی با کمان سنتی جام صلح و دوستی ارس، هدف اصلی برگزاری مسابقات بین المللی ارس را شناساندن ظرفیت های این منطقه در خارج از کشور عنوان کرد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان ضمن خیرمقدم به ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها، گفت: بسیار خوشحالم که در اولین روزهای ایفای وظیفه در منطقه بسیار حساس، مهم و مستعد ارس، شاهد برگزاری یکی از رقابت های بین المللی ورزشی هستم. 
وی افزود: امیدواریم که با برگزاری این دوره از مسابقات زمینه شناسایی هر چه بهتر منطقه آزاد ارس را در خارج از کشور فراهم کرده و از طریق سفرای ورزشی شرکت کننده در مسابقات، دوستی و ارتباط منطقه آزاد ارس با کشورهای شرکت کننده را محکم تر کنیم. 
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، خاطرنشان کرد: انتقال اطلاعات و معرفی ظرفیت های ارس می تواند بسترساز توسعه همه جانبه منطقه آزاد ارس شده و بتوانیم در ایران نیز به رتبه اول مناطق آزاد ایران دست پیدا کنیم. 
نریمان با اشاره به اینکه پرسنل سازمان منطقه آزاد ارس اهتمام خود را در زمینه توسعه ارس بسیج کرده اند، گفت: ادامه بهره گیری از رویدادهای بین المللی هنری، علمی و ورزشی، منطقه ارس را در خارج از کشور مطرح می کند. 
وی در پایان تاکید کرد: رقابت های تیراندازی با کمان سنتی جام صلح و دوستی ارس به عنوان یک پیش رویداد برای رویداد بین المللی تبریز 2018 است و امیدواریم که در ارس نیز بتوانیم به برگزاری رویداد بزرگ تبریز 2018 کمک بیشتری کنیم. 
گفتنی است، اولین دوره مسابقات بین المللی تیراندازی با کمان سنتی جام صلح و دوستی ارس، امروز ( چهارشنبه 16 اسفند ) آغاز شده و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج