مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس:

حمایت از سرمایه گذاری مشترک ایران و ترکیه در منطقه آزاد ارس

حمایت از سرمایه گذاری مشترک ایران و ترکیه در منطقه آزاد ارس
در منطقه آزاد ارس آماده ایم به شرکت هایی که تکنولوژی و تولیدشان را به ارس انتقال دهند، تسهیلات لازم را ارایه کنیم

سرمایه گذاری مشترک ایران و ترکیه در نشست مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و تولیدکنندگان و فعالان صنعت پوشاک ترکیه بررسی شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در این نشست با اشاره به زمینه های همکاری بین 2کشور، گفت: منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاری، تولید مشترک محصولات و برپایی نمایشگاه های مشترک ایران و ترکیه حمایت می کند.
محسن خادم عرب باغی تاکید کرد: در منطقه آزاد ارس آماده ایم به شرکت هایی که تکنولوژی و تولیدشان را به ارس انتقال دهند، تسهیلات لازم را ارایه کنیم.
وی افزود: هم اکنون برندهای مطرح ترکیه در حوزه مبلمان، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی در ارس تولید و صادرات دارند و درصدد گسترش این نوع از همکاری ها هستیم. 
عرب باغی با اشاره به مزیت های بزرگ ارس برای تولیدکننده های ترکیه، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد ارس به دلیل همسایگی با ترکیه، آذربایجان و ارمنستان و نزدیکی به بازار تبریز مزیت بهتری نسبت به سایر مناطق آزاد ایران برای صاحبان صنایع ترکیه دارد. 
وی در ادامه صحبت های خود، فعالیت در مناطق آزاد ایران علی الخصوص منطقه آزاد ارس بخاطر مزیت های قانونی و سرمایه گذاری آن، به نفع تولیدکنندگان ترکیه دانست. 
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ارس، تصریح کرد: تولیدکنندگان ترکیه‌ای می‌توانند برای شروع تولید از پاساژهای صنعتی ارس استفاده کنند. 
گفتنی است، در پایان این نشست، ابراهیم باقرزاده، مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس ضمن اشاره به مشوق های صادراتی ارس، مزیت های قانونی و سرمایه گذاری در منطقه را برای فعالان صنعتی ترکیه تشریح کرد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج