مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:

صادرات اولین محموله تولیدات کشاورزی تعاونی گلخانه داران جلفا ارس به روسیه

صادرات اولین محموله تولیدات کشاورزی تعاونی گلخانه داران جلفا ارس به روسیه
قرارداد صادرات محصولات کشاورزی این تعاونی به میزان 800 تن با یکی از تجار منعقد شده است و این میزان صادرات، اولین صادرات محصولات کشاورزی تعاونی گلخانه داران جلفای ارس خواهد بود

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: اولین محموله از محصولات کشاورزی تعاونی گلخانه داران جلفا ارس، بسته بندی شده و به کشور روسیه صادر می شود. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی با اعلام این خبر، افزود: قرارداد صادرات محصولات کشاورزی این تعاونی به میزان 800 تن با یکی از تجار منعقد شده است و این میزان صادرات، اولین صادرات محصولات کشاورزی تعاونی گلخانه داران جلفا ارس خواهد بود. 

وی تاکید کرد: گوجه فرنگی اولین محصول صادراتی این تعاونی است و محصولات تولیدی در یك واحد سورتینگ در مجتمع گلخانه ای ارس بسته بندی شده و سپس صادر می شود.

عرب باغی با اشاره به صادرات موفقیت آمیز پیشین از منطقه آزاد ارس به مقصد بازارهای روسیه، خاطرنشان کرد: پیش از آغاز صادرات این تعاونی، محصولات تولیدی شركت ارس تارلا امین به كشور روسیه صادر شده است و صادرات تارلا امین به بازارهای روسیه به طور مستمر ادامه دارد. 

گفتنی است، شركت تعاونی تولید روستایی گلخانه داران جلفا ارس از 33 عضو گلخانه دار تشکیل شده است و صادرات یکی از اهداف اصلی این تعاونی است. در مجتمع گلخانه ای جلفای منطقه آزاد ارس، از مجموع 80قطعه واگذار شده، ۴۰واحد گلخانه ای به بهره برداری رسیده است و از این تعداد ۳۳ واحد عضو شركت تعاونی تولید روستایی گلخانه داران جلفای ارس هستند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج