افتتاح یازدهمین گلزار شهدای ساماندهی شده توسط منطقه آزاد ارس

افتتاح یازدهمین گلزار شهدای ساماندهی شده توسط منطقه آزاد ارس

همزمان با ایام سوگواری ماه محرم، پروژه گلزار شهدای جنوب هادیشهر، محله مایبران و گرگر اولیا با اعتبار 900 میلیون ریالی سازمان منطقه آزاد ارس ساماندهی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یازدهمین گلزار شهدای ساماندهی شده توسط سازمان منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل و معاونین و مدیران ارس، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان جلفا افتتاح شد.

در آئین افتتاح این پروژه فرماندار شهرستان جلفا گفت: شهدا مومنین بالله هستند و مهمترین شاخصه شهدا خلوص نیت آنان در راه دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام است.

داود گرشاسبی افزود: شهرستان جلفا 222 شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است و این بیانگر روحیه انقلابی و آگاهی مردم فهیم این منطقه نسبت به ارزش های اسلامی است.

وی افزود: انتظار شهدا از ما عمل به ارزش های دینی، تبعیت از ولایت فقیه و حفظ آرمان های انقلاب است و این مهم با شعار محقق نخواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی نیز در آئین افتتاح یازدهمین گلزار شهدای این منطقه گفت: اگر شهدا و ایثارگران نبودند امنیت و آرامش امروز را نداشتیم.

صمدیان گفت: شهدا راه را برای خدمت به مسلمانان و ترویج ارزش های دینی هموار کردند.

وی افزود: جوانان و نوجوانان ایران با تبعیت از ولی فقیه و نثار جان و مال خود برای زنده ماندن انسانیت، شرافت و عزت این کشور سعی کردند و وظیفه همه اقشار جامعه و بخصوص مسئولین دقت در ادامه مسیر ترسیم شده توسط شهدا است.

 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج