سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس، جعفر ملکی به عنوان سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس، منصوب شد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس، سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس، جعفر ملکی به عنوان سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس، منصوب شد.
در بخش هایی از حکم محسن خادم عرب باغی آمده است: تهیه، تنظیم و تدوین بودجه، گردآوری اطلاعات مرتبط به طرحهای زیربنائی، طراحی سیستمهای برنامه ریزی و کنترل طرحها و پروژه های هم پیوند و مکمل از جمله اموریست که مدیریت طرح و برنامه موظف است ضمن هماهنگی با معاونتها و سایر مدیریتهای سازمان به انجام برساند.
در بخش دیگری از این حکم، بر لزوم پیش بینی کسب درآمدها، انجام هزینه ها به منظور تهیه و ارائه بودجه پیشنهادی سالیانه به مراجع ذیربط و پیگیری کلیه مراحل اجرائی تا تصویب بودجه به همراه بخش مطالعات و تحقیقات، تاکید شده است.
رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس، ضمن تشکر از زحمات یوسف داداش زاده که پیش تر با حفظ سمت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، در این سمت نیز فعال بود، گفت: با توجه به اینکه حجم فعالیت و کارهای معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری ارس بسیار زیاد و گسترده است، آقای داداش زاده که مدیری توانمند هستند، می توانند تمام وقتشان صرف این حوزه کنند.
محسن خادم عرب باغی، خاطرنشان کرد: حوزه های گردشگری، فرهنگی، اجتماعی با توجه به حجم بالای کاری از جمله ستادهای دائمی سفر، نیاز به برنامه ریزی های بیشتری دارند تا منطقه آزاد ارس به منطقه سرآمد کشور از نظر فرهنگی، اجتماعی و گردشگری بدل شود.
وی در پایان جعفر ملکی را نیز با توجه به سوابق کاری در خداآفرین، فردی توانمند دانست و برای وی در سمت جدید نیز آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است، معاون توسعه مدیریت ارس و قایم مقام مدیر عامل و مدیر مرکز خداآفرین در کارنامه جعفر ملکی دیده می شود. پیش از این نیز یوسف داداش زاده، مسئولیت مدیریت طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ارس را بر عهده داشت.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج