برگزاری کارگاه آموزشی گردشگری در منطقه آزاد ارس

برگزاری کارگاه آموزشی گردشگری در منطقه آزاد ارس
در این کارگاه که با هدف معرفی روندهای گردشگری در سال 2017 برگزار شد، فعالان حوزه گردشگری ارس از جمله مدیران هتل ها و مراکز خدماتی گردشگری و اعضای ستاد دائمی خدمات سفر ارس حضور داشتند
کارگاه یک روزه آموزشی «معرفی روندهای گردشگری در سال 2017 با رویکرد توسعه پایدار» در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در این کارگاه که با هدف معرفی روندهای گردشگری در سال 2017 برگزار شد، فعالان حوزه گردشگری ارس از جمله مدیران هتل ها و مراکز خدماتی گردشگری و اعضای ستاد دائمی خدمات سفر ارس حضور داشتند.
تدوین رویکردهای گردشگری ارس در سال های آتی، بحث در مورد رویداد تبریز 2018 و روش های جدید گردشگری برای سال 2017 و 2018 از جمله بخش های اصلی این کارگاه بود.
همچنین در این کارگاه در مورد مزیت های بوم گردی و گردشگری مسئولانه نیز بحث شده و راه های رسیدن به گردشگری پایدار در ارس مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است، دکتر وحید عطایی شجاعی به عنوان دانش آموخته و مدرس حوزه گردشگری، مدرس و سخنران کارگاه یک روزه آموزشی «معرفی روندهای گردشگری در سال 2017 با رویکرد توسعه پایدار» بود.
منطقه آزاد ارس یکی از قطب های گردشگری کشور است و به دلیل جاذبه های فراوان گردشگری، آمار گردشگران در این منطقه رو به افزایش است. بر اساس آمار منتشر شده از سوی سازمان منطقه آزاد ارس، در طول یک سال گذشته بیش از 7 میلیون و 390 هزار نفر گردشگر داخلی و بیش از 253 هزار گردشگر خارجی از ارس بازدید کرده اند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج