جلسه دفاع از طرح توانمند سازی جامعه محلی و روستایی منطقه آزاد ارس برگزار شد

جلسه دفاع از طرح توانمند سازی جامعه محلی و روستایی منطقه آزاد ارس برگزار شد
براساس طرح توانمند سازی و ایجاد اشتغال مولد در جامعه محلی و روستایی منطقه آزاد ارس، ظرفیت های مناطق شهری و روستایی مستقر در محدوده  ارس پس از پژوهش، بررسی میدانی و گفتگو با جامعه محلی تعیین شده و فرصتهای لازم برای ایجاد کسب و کارهای کوچک و متوسط محلی فراهم می شود.
جلسه دفاع از طرح توانمند سازی و ایجاد اشتغال مولد در جامعه محلی و روستایی منطقه آزاد ارس از طریق راه اندازی و توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط محلی در سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، براساس این طرح مطالعاتی، ظرفیت های مناطق شهری و روستایی مستقر در محدوده منطقه آزاد ارس پس از پژوهش، بررسی میدانی و گفتگو با جامعه محلی تعیین شده و فرصتهای لازم برای ایجاد کسب و کارهای کوچک و متوسط محلی فراهم می شود.
این طرح بر اساس بررسی تطبیقی تجارت و نمونه های مشابه داخلی و خارجی و ارزیابی و امکان سنجی به عمل آمده، انجام می گیرد و طرح کارآفرینی در حوزه روستایی و گردشگری در زون های چهار گانه منطقه آزاد ارس اجرایی می شود.
گقتنی است، شناسایی و تعریف ساز و کار های ایجاد شده مشارکت اجتماعی در جامعه محلی برای حضور فعال و مشارکت آنها در راه اندازی طرح های کار آفرینی از دیگر اهداف و ماموریت های این طرح است که با تعیین مناطق و روستاهای پایلوت، اجرای طرح های کار آفرینی آغاز می شود.
شایان ذکر است که طرح توانمند سازی و ایجاد اشتغال مولد در جامعه محلی و روستایی منطقه آزاد ارس با نظارت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در طول 4 ماه تهیه و توسط مشاور طرح با حضور مدیران و کارشناسان مرتبط ارائه گردیده است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج