در هشتمین جلسه شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس

مبادله تفاهم نامه 6میلیارد ریالی تکمیل بنای جدید مسجد جلفا

مبادله تفاهم نامه 6میلیارد ریالی تکمیل بنای جدید مسجد جلفا
با مبادله این تفاهم نامه مجموع اعتبار تخصیصی به تجدید بنای مسجد جلفا در منطقه آزاد ارس به 12 میلیارد ریال رسید و بزودی احداث بخش برادران توسط هیات امنای مسجد شروع می شود.
در هشتمین جلسه شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس تفاهم نامه 6میلیارد ریالی تکمیل بنای جدید مسجد جلفا مبادله شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، با مبادله این تفاهم نامه مجموع اعتبار تخصیصی به تجدید بنای مسجد جلفا در منطقه آزاد ارس به 12 میلیارد ریال رسید و بزودی احداث بخش برادران توسط هیات امنای مسجد شروع می شود.
براساس این گزارش همچنین در این نشست که با حضور اعضای شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس برگزار شد علاوه بر اعتبار تخصیصی به مسجد جلفا، بالغ بر 2میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های مختلف فرهنگی مذهبی در منطقه آزاد ارس تصویب شد.
مساعدت در اجرای برنامه های دینی و مذهبی بویژه توسعه مفاهیم قرآنی توسط مساجد، تامین روحانیون جهت اقامه نماز جماعت مدارس منطقه، تامین روحانیون مورد نیاز جهت اقامه نماز در پارک ها و مراکز مهم گردشگری منطقه در شش ماهه نخست سال، اجرای طرح بزرگ مفاهیم قرآنی با برگزاری جلسات تفسیر در مساجد و آزمون عمومی مفاهیم قرآن در پایان بازه 6 ماهه اجرای طرح و نیز تصویب طرح های پیشنهادی اداره تبلیغات اسلامی جلفا از جمله دوره های سبک زندگی اسلامی برای مردم و کارکنان ادارات و برگزاری دوره های اخلاق و احکام کسب و کار برای بازاریان و اصناف منطقه ارس از مصوبات هشتمین نشست شورای فرهنگی ارس بود.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج