مراسم بزرگداشت روز جانباز در منطقه آزاد ارس برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز جانباز در منطقه آزاد ارس برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز جانباز و تجلیل از جانبازان و فرزندان ایثارگران شاغل در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در مراسم تجلیل از جانبازان که با حضور ایثارگران، جانبازان و فرزندان شهدای شاغل در سازمان برگزار شد با اشاره به نامگذاری سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان روز جانباز افزود: مقام جانبازان کمتر از جایگاه شهداء نیست چرا که جانبازان با الگو قرار دادن حضرت ابوالفضل العباس (ع) در برابر هجوم دشمنان در هشت سال دفاع مقدس هستی و جان خود را فدا کردند و از حق ،حقیقت ، کیان و حریم اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کردند.
عرب باغی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) جانبازان سرافراز را رهبران نهضت اسلامی معرفی کردند، ابراز داشت: جانبازان همیشه در صحنه، یادگاران روزهای از خودگذشتگی و ایثار هستند و امنیت و آرامش امروز به برکت فداکاری شهیدان و ایثارگری جانبازان می باشد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به نقش موثر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: شاخص های فرهنگی، هویت هر کشوری به حساب می آید و ما باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا این فرهنگ را به نسل جوان انتقال بدهیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.
در این مراسم مسئول امور ایثارگران منطقه آزاد ارس نیز ضمن خوش آمد گویی و تبریک روز جانباز به خانواده بزرگ جانبازان گفت : جانبازان دفاع مقدس سرمایه های بی بدیل انقلاب و اسلام هستند .
محبوب ابراهیمی ایثارگران را افرادی موثر و کارآمد توصیف کرد و تصریح کرد: اقتدار و نقش آفرینی کشورمان در سایه ایثارگری جانبازان و شهداء است.
گفتنی است این مراسم با حضور مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد ارس، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جلفا و فرزندان شاهد و جانباز ارس در محل ستاد فرماندهی آتش نشانی ارس برگزار شد.
تجلیل از جانبازان و فرزندان شاهد شاغل در ارس و ایثارگران منظقه آزاد ارس پایان بخش این مراسم بود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج