دبیر جشنواره تئاتر خیابانی ارس:

خواسته هنرمندان شرکت کننده برگزاری جشنواره در سطح ملی است

خواسته هنرمندان شرکت کننده برگزاری جشنواره در سطح ملی است



دبیر جشنواره تئاتر خیابانی ارس گفت: سیر صعودی طرح های ارائه شده و کیفیت این طرح ها نشان از ظرفیت بالای این منطقه در برگزاری چنین جشنواره ای است و خواسته هنرمندان شرکت کننده، برگزاری این جشنواره در سطح ملی است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم نصیری در آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس، اظهار کرد: جشنواره تئاتر خیابانی ارس از نوروز 93 با هدف ارائه آیین های سنتی نوروزی برای گردشگران نوروزی ارس آغاز به کار کرد و امسال 72 طرح و ایده به جشنواره ارسال شد و در نهایت 17 طرح در بخش های مختلف برگزیده شده و بالغ بر 60 اجرا در طول 4 روز در نقاط مختلف منطقه آزاد ارس اجرا شد.
وی تاکید کرد: در این دوره بیش از 150 هنرمند به اجرای تئاتر خیابانی در ارس پرداختند و این منطقه آزاد میزبان هنرمندانی از 4 استان شمالغرب بود.
نصیری اظهار کرد: یکی از تفاوت های جشنواره امسال با سال های گذشته، حضور نخبه های هنرهای نمایشی به عنوان داوران جشنواره بود.
وی تصریح کرد: امیدواریم در نوروز سال آینده بتوانیم شاهد حضور هنرمندانی از استان های مختلف کشور در منطقه آزاد ارس باشیم.
گفتنی است، آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس 20 فروردین 96 در سالن حکیم نباتی سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد و برگزیده های این دوره از جشنواره معرفی شدند.

برچسب ها : ارس, هنرمندان, ملی
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج