تا ساعاتی دیگر:

برترین‌های جشنواره تئاتر خیابانی ارس معرفی می‌شوند

برترین‌های جشنواره تئاتر خیابانی ارس معرفی می‌شوند
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس امروز یکشنبه ۲۰ فروردین‌ماه با معرفی برترین‌های این جشنواره برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس ساعت 16 امروز 20 فروردین در سالن حکیم نباتی و در شهر جلفا برگزار خواهد شد.
بنا به اعلام ابراهیم نصیری دبیر چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس در این مراسم از رتبه‌های برتر در بخش‌های کارگردانی، بازیگری، موسیقی، طرح و ایده و ... تجلیل خواهد شد که در مجموع 18 جایزه به برترینهای بخش‌های مختلف جشنواره اهدا می‌شود.
نصیری با اشاره به حضور مدیران تئاتر کشور، مدیران فرهنگی و هنری استان و مدیران منطقه آزاد ارس در این برنامه تصریح کرد: از جمله برنامه‌های این مراسم اجرای یک نمایش برگزیده دوره گذشته و برنامه‌های متنوع موسیقی و نمایشی است.
چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس که همزمان با روز ملی تئاتر 7 فروردین ماه کار خود را آغاز کرد تا 10 فروردینماه در منطقه آزاد ارس ادامه داشته و 18 گروه از شهرهای تبریز، بناب، مرند، زنجان، ارومیه و جلفا در آن نمایش‌های خود را اجرا کردند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج