کارگردان حاضر در چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس:

برنامه ریزی دقیق از ویژگی های جشنواره چهارم بود

برنامه ریزی دقیق از ویژگی های جشنواره چهارم بود
شاید تنها بخشی که جای خالی آن در جشنواره تئاتر خیابانی ارس به چشم می آید، بخش ورک شاپ است که می تواند جنبه آموزشی جشنواره را بالاتر ببرد. 
کارگردان حاضر در چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس گفت: یکی از ویژگی های این دوره از جشنواره نسبت به دوره های قبل، برنامه ریزی دقیق و اصولی روند اجرایی جشنواره بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سعید الف زاده، عنوان کرد: کارهای ارائه شده در این دوره نیز تاثیرگذار بود و چندین کار در سطح جشنواره های ملی به این دوره از جشنواره رسیده بود.
وی افزود: جدا کردن بخش های آیینی و غیر آیینی یکی دیگر از ویژگی های مثبت این دوره بود و باعث می شود که گروه های بیشتری با امید و انگیزه بالاتر در بخشی که حاضر هستند، تلاش کنند.
الف زاده عنوان کرد: امکانات ارائه شده برای گروه های تئاتری نیز بسیار خوب بود و به نظر می رسد، هیئت اجرایی و گروه های شرکت کننده به پختگی لازم در خلال برگزاری 4 دوره جشنواره رسیده اند.
وی تاکید می کند: شاید تنها بخشی که جای خالی آن در جشنواره تئاتر خیابانی ارس به چشم می آید، بخش ورک شاپ است که می تواند جنبه آموزشی جشنواره را بالاتر ببرد. خوشبختانه در این دوره اساتید تئاتری و چهره های شاخص بومی و ملی به عنوان داور حاضر بودند و می شد از این ظرفیت برای ارتقای آموزشی گروه های شرکت کننده استفاده کرد.
این کارگردان جوان که با 2 اثر شرکت سهامی هملت به عنوان کارگردان و باجاناقلار به عنوان دستیار کارگردان در جشنواره شرکت کرده بود، گفت: بازی هایی که من از چند تیم تئاتری دیدم، واقعا خوب بود و به نظر می رسد که داوران کار سختی را در انتخاب بهترین ها خواهند داشت.
گفتنی است که چهارمین دوره تئاتر خیابانی ارس طی 3 روز در جلفا اجرا شد و اختتامیه جشنواره در تاریخ 20 فروردین با تقدیر از نفرات و آثار برتر در زمینه طرح و ایده، بازیگری، کارگردانی، موسیقی، لباس و دکور و کار برگزیده برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج