کارگردان و نویسنده نمایش خیابانی باجاناقلار:

امسال ارائه کننده های آثار غیر آیینی امیدوارتر بودند

امسال ارائه کننده های آثار غیر آیینی امیدوارتر بودند
با تفکیک بخش آیینی و بخش مسابقه، گروه های ارائه کننده آثار غیر آیینی در این دوره از جشنواره با امیدواری بیشتری به ارائه آثار خود پرداختند. 
کارگردان و نویسنده حاضر در چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس، عنوان کرد: با تفکیک بخش آیینی و بخش مسابقه، گروه های ارائه کننده آثار غیر آیینی در این دوره از جشنواره با امیدواری بیشتری به ارائه آثار خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، آرزو نوبری تصریح کرد: با اتخاذ این روش، انتخاب آثار برگزیده نیز همراه با عدالت خواهد بود و آثار بیشتری مجال حضور در بین برترین ها را خواهند داشت.
وی با اشاره به روند اجرایی این دوره از جشنواره گفت: یکی از مشکلات این دوره از جشنواره عدم همکاری بعضی اصناف و کسبه برخی از مجتمع های تجاری بود.
نوبری اظهار کرد: اجراهای این دوره از جشنواره نسبت به سال گذشته بهتر شده بود و این موضوع روند رو به رشد جشنواره را نشان می دهد.
گفتنی است که چهارمین دوره تئاتر خیابانی ارس طی 3 روز در جلفا اجرا شد و اختتامیه جشنواره در تاریخ 20 فروردین با تقدیر از نفرات و آثار برتر در زمینه طرح و ایده، بازیگری، کارگردانی، موسیقی، لباس و دکور و کار برگزیده برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج