در سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به ارس:

طرح افزایش تامین آب شرب منطقه آزاد ارس افتتاح شد

طرح افزایش تامین آب شرب منطقه آزاد ارس افتتاح شد
این پروژه به منظور تامین آب شرب جلفا، با صرف 56 میلیارد ریال اعتبار، طراحی و اجرا شده است و با افتتاح این طرح، برای اولین بار، بخشی از آب شرب جلفا از خود این شهر تامین شده و آب تامینی شهر جلفا ۵۹ درصد افزایش یافته است.
طرح افزایش تامین آب شرب منطقه آزاد ارس، محدوده جلفا، در سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به این منطقه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این پروژه به منظور تامین آب شرب جلفا، با صرف 56 میلیارد ریال اعتبار، طراحی و اجرا شده است و با افتتاح این طرح، برای اولین بار، بخشی از آب شرب جلفا از خود این شهر تامین شده و آب تامینی شهر جلفا ۵۹ درصد افزایش یافته است.
این طرح شامل احداث مخزن 2500 متر مکعبی، حفر و تجهیز چاه فلمن و نصب پکیج تصفیه آب و احداث شبکه های انتقال و توزیع به طول 23 کیلومتر می شود.
قبل از افتتاح این طرح، آب شرب جلفا از هادیشهر تامین می شد.

گفتنی است اکبر ترکان علاوه بر افتتاح این طرح، از 2 کارخانه تازه تاسیس شده منطقه آزاد نیز بازدید کرد. کارخانه های سپید سپارک، تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و پارا پلاستیک، تولید کننده انواع گونی های پلاستیکی، جزو بازدید های دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در ارس بود.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج