ابتکار خبر داد:

افزایش اقدامات مشترک در مناطق آزاد

افزایش اقدامات مشترک در مناطق آزاد

ابتکار در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست گفت: ارس پایلوت زیست محیطی کشور و پیشگام در ارزیابی های آن در حوزه صنعت و گردشگری است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، معصومه ابتکار در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با اشاره به جلسه های مشترک با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در جهت پیشبرد اهداف مشترک توسعه این مناطق گفت: مناطق آزاد ما از زیباترین و ارزشمندترین مناطق طبیعی کشور به شمار می روند
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: این مناطق در کنار وظایف ذاتی شان که توسعه اقتصادی و جذب توریسیم برای حفظ محیط زیست و اجرای طرح های زیست محیطی رویکرد مثبت و موفقی داشته اند.
وی با تاکید بر تفاهم نامه های همکاری صورت گرفته فی ما بین گفت : برای تقویت ساز و کار های اجرایی در توسعه منطقه با تکیه بر رعایت محیط زیست اقدامات مشترک در حال افزایش است.
ابتکار همچنین با بیان اینکه ارس پایلوت زیست محیطی مناطق هفتگانه آزاد کشور است گفت: ارس هم جزء مناطق بسیار ارزشمند ما است و در ارزیابی زیست محیطی و اجرای استانداردهای محیط زیست در آن چه در طرح های صنعتی و چه در طرح های گردشگری فعالیت های بسیار موفقی انجام داده است.

غرفه سازمان منطقه آزاد ارس در سالن۴۱ شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران که تا 9 اسفند ادامه دارد در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج