تحصیل بیش از هزار دانشجو در پردیس ارس دانشگاه

تحصیل بیش از هزار دانشجو در پردیس ارس دانشگاه
رئیس پردیس ارس دانشگاه تهران از حضور بیش از هزار دانشجو در پردیس ارس خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، دکتر آشتیانی در آئین افتتاح سالن همایش های بین المللی پردیس ارس دانشگاه تهران گفت: هزار دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس ارس تحصیل کرده اند که از این بین بیش از هشتصد دانشجو فارع التحصیل شده اند.
وی افزود: در مقطع دکترا نیز صد و سی دانشجوی دکترا در پردیس ارس تحصل کرده اند که ده نفر آنها فارغ التحصیل شده اند و ۱۱۰دانشجو از رساله های خود دفاع می کنند.
رییس پردیس ارس دانشگاه تهران در ادامه گفت: سالن همایش‌های بین‌المللی پردیس ارس دانشگاه تهران با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال و با ظرفیت ۲۸۰نفر در مدت یک سال به بهره برداری رسید.
آشتیانی گفت: دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه نسل سوم نه تنها کار آموزش را بعنوان دانشگاه نسل اول و فعالیت‌های پژوهشی را بعنوان دانشگاه نسل دوم ایفا می کند بلکه در نقش دانشگاه نسل سوم بعنوان دانشگاه کارآفرین و آورنده تکنولوژی کار می کند.
گفتنی است سالن همایش های بین المللی پردیس ارس دانشگاه تهران با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال و با ظرفیت 280 نفر توسط سازمان منطقه آزاد ارس ظرف مدت یک سال به بهره برداری رسید.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج