سازمان منطقه آزاد ارس برگزار کرد: کارگاه آموزشی استقرار سیستم مدیریت کیفیت در واحدهای صنعتی

سازمان منطقه آزاد ارس برگزار کرد: کارگاه آموزشی استقرار سیستم مدیریت کیفیت در واحدهای صنعتی
کارگاه آموزشی استقرار سیستم مدیریت کیفیت در واحدهای صنعتی و استانداردهای محصول در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، کارگاه آموزشی "استقرار سیستم مدیریت کیفیت در واحدهای صنعتی و استانداردهای محصول" با حضور مدیران و کارشناسان صنایع فعال منطقه آزاد ارس و تعدادی از کارشناسان حوزه مدیریت توسعه و تحول اداری و کارمندان ارس برگزار شد.
در این دوره آموزشی که به همت مدیریت برنامه ریزی و بودجه سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد، مباحثی در خصوص رفتارهای تثبیتی، نگرش سیستمی، کیفیت، تولید ناب و اصول TQM، نحوه ایزو کردن محصولات و فرآیندهای آن در واحدهای صنعتی در راستای بالا رفتن کارایی و اثربخشی شرکت، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها مطرح گردید.
شایان ذکر است مدیریت كیفیت جامع (TQM) فرآیندی است كه از طریق ترویج یك فرهنگ مشاركتی در تصمیم‌گیری كه همه سطوح و اعضای سازمان را در بر گرفته و به تكاپو در راستای بهبود كیفی مستمر و مداوم در تولید كالاها و ارائه خدمات وا می‌دارد؛ رضایت مشتریان و همه افراد ذی‌نفع را تضمین می‌نماید.
جلب رضایت مشتریان با حداقل هزینه، تصمیم‌گیری مشاركتی و گروهی صرفنظر از مقام سازمانی و منافع فردی، بهبود مداوم كیفیت و استانداردهای بالاتر از جمله اهداف اجرا و پیاده سازی مدیریت كیفیت جامع هستند.

این دوره آموزشی توسط دکتر سرمد در تاریخ 23 آذرماه در محل سالن اجلاس ارس برگزار شد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج