شرکت تعاونی انار کاران منطقه آزاد ارس مرکز نوردوز تشکیل شد

  • 23 آذر 1395
  • 12:56
  • نوردوز
  • 0 دیدگاه
  • 763 بازدید
  • Article Rating
شرکت تعاونی انار کاران منطقه آزاد ارس مرکز نوردوز تشکیل شد
شرکت تعاونی انارکاران منطقه آزاد ارس با هذف توسعه تعاونی های باغبانی در نوردوز تشکیل شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، نشست تشکیل تعاونی انارکاران مرکز نوردوز با هدف توسعه تعاونی های باغبانی و با حضور مدیر مرکز نوردوز ، بخشدار سیه رود ، مدیر پایانه مرزی ، رئیس اداره تعاون شهرستان ، کارشناسان جهاد کشاورزی و انارکاران و باغداران روستاهای همجوار مرکز نوردوز برگزار شد.
در این نشت مدیر مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس با تاکید بر مشارکت موثر ارگانها و باغبانان در بهبود فرآیند چرخه تولید تا مصرف گفت: حذف واسطه های غیر ضروری و ایجاد اشتغال پایدار و مولد برای بهره برداران از اهداف تشکیل شرکت تعاونی است.
حسن نژاد در ادامه افزود: اختصاص رایگان دو دهنه از فروشگاه های مرکز نوردوز برای ایجاد نمایشگاه دائمی محصولات کشاورزی، حمایت از احداث کارخانه بسته بندی محصولات کشاورزی برای ساماندهی هر چه بهتر محصولات کشاورزی و باغی منطقه از مهم ترین اقداماتی است که مدیرعامل منطقه آزاد ارس در راستای ارائه تسهیلات بهتر به مردم منطقه انجام داده است.
در ادامه این نشست رئیس تعاونی شهرستان جلفا خواستار تلاش بیشتر مردم منطقه برای ایجاد تعاونی های مردم محور شد و گفت: هماهنگی و تعامل بیشتر مردم در این تشکل ها به سبب حذف دلالان واسطه ای از چرخه تولید و عرضه به بازار موجبات افزایش نرخ سوددهی محصولات کشاورزی را فراهم می کند.
گفتنی است در پایان این نشست تشکیل تعاونی انارکاران نوردوز به تائید رسید و مقرر شد در کمتر از سه ماه آینده جلسه ای برای انتخاب اعضا و هیات مدیره این تعاونی برگزار شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج