عرب باغی تاکید کرد: ضرورت دارا بودن پیوست پدافند غیرعامل طرح های سرمایه گذاری

عرب باغی تاکید کرد: ضرورت دارا بودن پیوست پدافند غیرعامل طرح های سرمایه گذاری
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: دارا بودن پیوست پدافند غیرعامل در تمامی طرح های سرمایه گذاری ضروری است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در جلسه شورای هماهنگی پدافند غیرعامل منطقه آزاد ارس با بیان اینکه تمامی طرح های سرمایه گذاری باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند، گفت: در این زمینه در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس زیرساخت لازم برای اجرای این موضوع را فراهم کرده است.
عرب باغی افزود: در تعریف امنیت ملی، حفظ و ایجاد وضعیتی که در آن منافع و ارزش های حیاتی کشور مورد تهدید جدی نباشد و بتوانیم از آنها در مقابل هر تهدیدی دفاع کنیم.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطر نشان کرد: مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای که موجب افزایش بازدارندگی،کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت در دوره بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی باشد، پدافند ملی است.
عرب باغی بابیان اینکه در پدافند غیرعامل موضوع اصلی مقابله با تهدید است، گفت: مصون کردن زیرساخت‌ها در پدافند غیرعامل از نقطه صفر شروع می‌شود.
وی همچنین افزود: پدافند غیرعامل یک ضرورت برای قرن حاضر و آینده است و اگر به الزامات پدافند غیرعامل توجه نشود یک اتفاق کوچک حتی به صورت تصادفی میتواند تبعات و ابعاد گستردهای در حوزه های مختلف داشته باشد.
گفتنی است جلسه شورای هماهنگی پدافند غیرعامل منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ارس، مدیرکل پدافند غیرعامل استان، معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان جلفا در سایت اداری ارس برگزار شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج