فرماندار جلفا : تحقق هسته های اصلی سند تدبیر و توسعه ، هدف اصلی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان

فرماندار جلفا : تحقق هسته های اصلی سند تدبیر و توسعه ، هدف اصلی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان
فرماندار شهرستان جلفا در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت : تحقق هسته های اصلی سند تدبیر و توسعه شهرستان جلفا با استفاده از بخش خصوصی، هدف اصلی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ؛ زاهد محمودی با تشریح اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان گفت : در این راستا با تشکیل بیشتر از 50 جلسه تخصصی و بازدید های میدانی از واحد های نیمه فعال نسبت به شناسایی و رفع موانع تولید در شهرستان اقدام شده است.
ویمشکل اصلی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال را نبود نقدینگی و سرمایه در گردش عنوان کرد و گفت : با همکاری و مساعدت بانک های عامل جهت رفع این موانع گام های موثری برداشته شده است.
محمودی به وجود ظرفیت های بالقوه در تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان جلفا اشاره کرد و افزود : وجود منطقه آزاد ارس و قابلیت های اقتصادی و کشاورزی آن مسیر دستیابی به اقتصاد پویا با امنیت شغلی پایدار و هچنین ارتقا معشیت مردم را هموار خواهد کرد.
فرماندار جلفا با قدر دانی از مشارکت منطقه آزاد ارس در پیشبرد اهداف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بر تدوام تعامل دستگاه های اجرایی در جهت عملیاتی کردن سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
در این نشست تعدادی از صاحبان صنایع و سرمایه فعال در منطقه آزاد ارس و شهرستان در خصوص موانع و محدودیت های واحدی های تولیدی از جمله کمبود نقدینگی و نبود همکاری بانک های عامل به ایراد سخنرانی پرداختند.
شایان ذکر است اعضای ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید استان از واحد های تولیدی مستقر در منطقه آزاد ارس از جمله مجموعه تولید صنایع چوب، گونی های پلاستیکی و پلی اتیلن ، پوشاک و مجتمع گلخانه ای ارس بازدید کردند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج