حضور آتش نشانان ارس در یازدهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان کشور

حضور آتش نشانان ارس در یازدهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان کشور
مدیر امداد و نجات ارس از حضور و رقابت آتش نشانان ارس بعنوان تنها نماینده مناطق آزاد در یازدهمین المپیاد عملیاتی- ورزشی آتش نشانان کشور در تبریز خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محبوب ابراهیمی با اعلام این خبر افزود: مسابقات این دوره از 8 تا 15 مهرماه سالجاری در 8 رشته و در دو گروه مسابقات تخصصی آتش نشانان و امدادگران و مسابقات رشته های عمومی مرتبط با شغل آتش نشانان و امدادگران برگزار می شود.

وی افزود: مسابقات تخصصی آتش نشانان و امدادگران شامل شش رشته  دوی 4 در 100 متر امدادی، دوی 100 متر، آبرسانی با موتور پمپ،  صعود و فرود (راپل) تخلیه اضطراری از ساختمان و عملیات ترکیبی امداد و اطفای آتش سوزی است.

ابراهیمی اضافه کرد: مسابقات رشته های عمومی مرتبط با شغل آتش نشانان و امدادگران هم شامل دو رشته  طناب کشی و شنای استقامت به مسافت 400 متر است.

وی اظهار کرد: ایجاد مهارت، دقت و افزایش سرعت عمل، بالا بردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش نشانان و امدادگران کشور، تبادل اطلاعات و انتقال تجارب بین آتش نشانان از اهداف مهم این مسابقات است.

وی یادآور شد: مسابقات عملیاتی- ورزشی آتش نشانان کشور از سال 1378 توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برنامه ریزی و با تشکیل کارگروه آمادگی جسمانی و ورزش آتش نشانان کشور مسابقات و برنامه های مختلف ورزشی و مهارتی در سطح سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ها برگزار می شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج