اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس وارد ارس شدند

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس وارد ارس شدند

 

دقایقی قبل اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای بازدید از ارس وارد مرکز این منطقه آزاد شدند و مورد استقبال مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد ارس قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر چهار روزه خود به آذربایجان شرقی دقایقی قبل در معیت تعداد دیگری از نمایندگان استان در خانه ملت و برخی از مقام های مسئول وارد ارس شدند تا از نزدیک ظرفیت ها و توانمندی های این منطقه آزاد را مشاهده کنند.

این سفر در تداوم سیاست اصولی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاونت پارلمانی دبیرخانه برای آشنایی هر چه بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ظرفیت های موجود در مناطق آزاد کشور انجام می گیرد.

مرداد سال جاری نیز در راستای افزایش تعامل و همکاری با نمایندگان خانه ملت و به همت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی زمینه ملاقات 60 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکبر ترکان، دبیر این شورا فراهم شد.

پیش بینی شده است با حضور و بازدید اعضای کمیسوین اجتماعی از منطقه آزاد ارس که تا فردا ادامه دارد، بستر گسترش صادرات، تسهیل در تولید و افزایش سطح خدمات در این منطقه آزاد بیش از گذشته مهیا شود.

دیدار از مراکز مهم تجاری، پروژه های عمرانی، بازارچه ها و برخی از سرمایه گذاری های خارجی، مهم ترین برنامه های حضور دو روزه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در منطقه آزاد ارس اعلام شده است.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج