تقوی: آینده نگری در تولید را تقویت کنیم / نگاه به آینده یکی از اصول دین ماست

تقوی: آینده نگری در تولید را تقویت کنیم / نگاه به آینده یکی از اصول دین ماست
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: در جامعه ما برای عده ای کار ارزش محسوب می شود در حالیکه این مقوله یک ارزش الهی و معنوی است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، حجت الاسلام والمسلمین تقوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در منطقه آزاد ارس در دومین نشست ائمه جمعه و مدیران مناطق آزاد که با حضور اکبر ترکان برگزار شد، گفت: مدیران اقتصادی باید بدانند ایمان و ارزش های دینی و الهی باعث تقویت و هدایت می شود اقتصاد و نیز فرهنگ ما در مناطق آزاد در بطن اقتصاد آن منطقه قرار دارد.
وی در ادامه گفت: خدا، انسان، جهان مثلثی است که رفتارهای اقتصادی می بایست بر مبنای آن شکل بگیرد و مسائل اقتصادی مبتنی بر فرهنگ خاص آن منطقه باید تجریه و تحلیل شود.
تقوی خاطرنشان کرد: ما در شرایط فعلی که با بیکاری و رکود، مشکلات تولید و صنعت و تحریم ها مواجه هستیم می بایست اقدام به فرهنگسازی در این حوزه کنیم.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه درست استفاده کردن از منابع کشور جزو دستورات الهی است، گفت: در جامعه ما برای عده ای کار ارزش محسوب می شود در حالیکه این مقوله یک ارزش الهی و معنوی است.

 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج