واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری ارس به آخرین تکنولوژی مخابراتی دنیا مجهز شدند

واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری ارس به آخرین تکنولوژی مخابراتی دنیا مجهز شدند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: واحدهای تولیدی صنعتی و تجاری ارس به آخرین تکنولوژی مخابراتی روز دنیا مجهز شدند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در مراسم رونمایی از سیستم خدمات ویژه جی پان و زیرساخت های مخابراتی منطقه آزاد ارس گفت: رویکرد اصلی برنامه های زیربنایی و اقتصادی، توسعه همه جانبه منطقه با توجه ویژه به تکمیل زیرساخت های بخش های مختلف سرمایه گذاری است.
عرب باغی افزود: در این راستا فازهای صنعتی و تجاری به شبکه اینترنت و فیبر نوری متصل شده است و فعالان اقتصادی این منطقه از خدمات ویژه بهره مند می شوند.
وی با اشاره به اهمیت توسعه ارتباطات بین المللی در جهت افزایش صادرات و تولید قابل رقابت گفت: سرمایه گذاران این منطقه می توانند با تجهیز مجموعه های تولیدی صنعتی و خدماتی خود به این تکنولوژی رونق اقتصادی را تحقق بخشند.
عرب باغی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: زیرساخت پیش زمینه توسعه اقتصادی است ولی مهمتر از آن این است که رونق اقتصادی و سازندگی با حمایت همه مردم و مسئولین از سرمایه گذاران اتفاق می افتد.
وی همچنین در پایان بر تشکیل ngo توسط سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی تاکید کرد و گفت: امروزه تشکیل سازمان های مردم نهاد توسط نهاد ها و صنف های مختلف ضروری است و می بایست سرمایه گذاران نیز این را اجرایی کنند.

گفتنی است نشست تشریح زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی با حضور مدیرعامل و معاونین منطقه آزاد ارس، مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی و سرمایه گذاران به همت معاونت امور زیربنایی و توسعه در آمفی تئاتر حکیم نباتی ارس برگزار شد و در پایان این مراسم از از تکنولوژی جی پان نیز رونمایی شد.
لازم به توضیح است این پروژه با مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس و شرکت مخابرات آذربایجان شرقی و مجموعا با 120 میلیارد ریال راه اندازی شده است.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج