معاون امور زیربنایی و توسعه ارس: بزرگترین ماموریت ارس تعامل با اقتصاد جهانی است

معاون امور زیربنایی و توسعه ارس: بزرگترین ماموریت ارس تعامل با اقتصاد جهانی است
معاون امور زیربنایی و توسعه ارس در نشست تشریح زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی گفت: بزرگترین ماموریت ارس تعامل با اقتصاد جهانی است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ایرج حاتمی گفت: امروزه در راستای تعامل و حضور در اقتصاد جهانی وجود سیستم مخابراتی و ارتباطی قدرتمند و با تکنولوژی روز ضروری است از اینرو ایجاد بستر الکترونیک و توسعه فضای دیجیتال در ارس بسار حائز اهمیت می باشد.
حاتمی در خصوص سرویس های ارائه شده مخابراتی و ارتباطی در ارس گفت: سرویس های دیتای mpls ,mpls ویژه , ptmp, ptp اینترنت، اینترانت و اینترنت پرسرعت با حجم دلخواه از مهمترین سرویس هایی است که سرمایه گذاران ارس می توانند از آن استفاده کنند.
وی در خصوص سایر برنامه های پیش روی این معاونت گفت: ایجاد چتر وای فای و همچنین ایجاد سیستم مخابراتی به روز در جانانلو و خداآفرین همزمان با توسعه زیرساخت های مخابراتی سایر زون های ارس از مهمترین برنامه های آتی این معاونت می باشد.
حاتمی در پایان گفت: در حال حاضر 20 کیلومتر فیبر نوری کارگذاری شده است و تمامی سایت های ارس دارای فیبر نوری هستند.
گفتنی است نشست تشریح زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی با حضور مدیرعامل و معاونین منطقه آزاد ارس، مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی و سرمایه گذاران به همت معاونت امور زیربنایی و توسعه در آمفی تئاتر حکیم نباتی ارس برگزار شد و در پایان این مراسم از از تکنولوژی جی پان نیز رونمایی شد.
لازم به توضیح است این پروژه با مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس و شرکت مخابرات آذربایجان شرقی و مجموعا با 120 میلیارد ریال راه اندازی شده است.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج