ارسال 180 طرح به دبیرخانه مسابقه طراحی میادین ارس

ارسال 180 طرح به دبیرخانه مسابقه طراحی میادین ارس
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد ارس از ارسال 180 طرح به دبیرخانه مسابقه طراحی میادین اصلی ارس خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، جواد کاموسی گفت: 5 میدان از 7میدان جلفا شامل میدان ورودی جلفا، میدان عباس میرزا، میدان یادبود، میدان معللم و میدان شهرک صنعتی فاز دو در این طرح به مسابقه گذاشته شدند که تاکنون تعداد طرح های ارسالی به دبیرخانه مسابقات در حدود 180 طرح می باشد.
کاموسی افزود: مهلت دریافت طرح های ارسالی شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری سی ام تیرماه بود و داوری مسابقات در هفته آتی برگزار خواهد شد.
مدیر امور شهری و روستایی ارس در خصوص داوران این مسابقه گفت: طرح های رسیده توسط هیاتی از اساتید حوزه معماری و شهرسازی انتخاب و نتایج آن متعاقبا از طریق سایت سازمان اعلام می شوند.
وی در پایان گفت: بعد از اعلام نتایج و طرح های برنده، صاحب اثر آن طرح منطقه آزاد ارس خواهد بود و پس از توافق با شرکت کننده وارد فاز عملیاتی و عمرانی خواهیم شد.
لازم به توضیح است که هیات داوران مسابقه طراحی میادین ارس شامل ایرج حاتمی، دکترای رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری و استاد دانشگاه آزاد واحد تبریز و واحد جلفا در رشته های معماری و شهرسازی، حسن ستاری، فوق لیسانس معماری دکترای شهرسازی عضو هیات علمی و رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد واحد تبریز و اکبر عبداله زاده طرف، دکترای شهرسازی عضو هیات علمی رشته های هنر اسلامی و معماری دانشگاه های تبریز می باشد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج