طراحي سايت دامپروري در منطقه آزاد ارس

طراحي سايت دامپروري در منطقه آزاد ارس

در راستاي هموارسازي مسير توسعه در محدوده منطقه آزاد ارس و ساماندهي بخش دامپروري فعال در محدوده منطقه آزاد ارس طراحی سايت دامپروري این منطقه در مديريت تحقيق و توسعه منطقه آزاد ارس شروع و فاز اول آن باتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست مدیریت تحقیق و توسعه این سازمان با اعلام این خبر افزود: سایت دامپروری منطقه آزاد ارس به مساحت 50 هکتار واقع در ضلع غربی این منطقه و در محدوده جلفای آن طراحی می شود.

یوسف داداش زاده ادامه داد: در این طرح کاربری های مختلف از جمله قرنطينه، مجتمع انبارها،تعميرگاه ماشين‌آلات،پست و كلينيك دامپزشكي،رستوران و خدمات رفاهي،دفاتر فني دامپروري،باسكول،مركز جمع‌آوري شير،داروخانه دامپزشكي، عمل‌آوري و بسته‌بندي كود پیش بینی شده است.

وی گفت: طراحی سایت دامپروری منطقه آزاد ارس به منظور دستيابي به اهدافي همچون افزايش بهره وري بخش دامپروري ، فراهم نمودن فضاي كسب و كار جهت توليد كنندگان مواد پروتئيني ، تجميع دامداران محدوده جهت ارائه آسانتر خدمات و به تبع آن صرفه جويي ملي در هزينه هاي ايجاد شبكه هاي برق ، آب و گاز جهت ارائه خدمات ، پيشگيري از شيوع بيماري هاي مشترك بين انسان و دام شروع شده و طراحی فاز اول آن با اتكا به دانش كارشناسان سازمان باتمام رسيد.

 سرپرست مدیریت تحقیق و توسعه سازمان منطقه آزاد ارس اذعان داشت: اولين جلسه بررسي مطالعات صورت گرفته در فاز اول طراحي و اخذ نظرات اصلاحي با حضور معاونين ، مديران و كارشناسان صاحب نظر حوزه مطالعات سازمان و مديران ارشد جهادكشاورزي و دامپزشكي شهرستان در سالن كنفرانس حوزه مديريت عامل سازمان برگزار گرديد.

یوسف داداش زاده تصریح کرد: در این طرح كه به منظور دستيابي به اهداف اشاره شده در حال طراحي مي باشد مهمترين بحث ساماندهي وضع موجود دامداران و فرهنگ سازي جهت تغيير شيوه هاي توليد از سنتي به صنعتي در راستاي  افزايش بهره وري مي باشد .

داداش زاده اظهار داشت: اين طرح توسط كارشناسان سازمان با محوريت كارشناسان مديريت تحقيق و توسعه در حال طراحي مي باشد و به اعتقاد بنده گام بلندي در راستاي استفاده از توانمندي هاي كارشناسان جوان سازمان به منظور كاهش هزينه هاي مطالعاتي ، حداقل نمودن زمان اجرا و مهمتر از همه تحقق اهداف تعيين شده در سال جهاد اقتصادي محسوب مي شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج