دومین مدرسه 12 کلاسه ارس احداث می شود

  • 10 خرداد 1395
  • 10:22
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 1267 بازدید
  • Article Rating
دومین مدرسه 12 کلاسه ارس احداث می شود

مدیر فرهنگی آموزشی و هنری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بزودی عملیات احداث دومین مدرسه 12 کلاسه در محدوده جلفا - منطقه آزاد ارس آغاز می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: آگهی مناقصه این مدرسه منتشر شده است و بعد از انتخاب پیمانکار بزودی شاهد آغاز احداث خواهیم بود.
نصیری اضافه کرد: این پروژه با زیربنای 1700 متر مربع و برآورد اولیه 25 میلیارد ریالی طراحی شده و آماده احداث است.
وی احداث مدرسه شریعتی با دستور مدیرعامل سازمان را یادآور شد و گفت: پیش از این نیز برای اولین بار از زمان شروع فعالیت سازمان منطقه آزاد ارس مدرسه 12 کلاسه ابتدایی دکتر شریعتی جلفا احداث و سال گذشته تقدیم اهالی و دانش آموزان شهر جلفا شد.
این مقام مسئول افزود: همچنین با نظر مساعد اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی بزودی عملیات احداث هنرستان فنی جلفا نیز با اعتبارات سازمان نوسازی مدارس کشور شروع می شود.
وی در پایان از همکاری صمیمانه اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی در تهیه نقشه ها و اسناد پروژه 12 کلاسه ارس و حمایت های مدیرعامل سازمان، معاونت های فرهنگی اجتماعی و گردشگری، توسعه مدیریت و فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس در جهت توسعه بخش آموزش و تامین زیرساخت های لازم تقدیر کرد.
یادآور می شود عملیات احداث مجتمع آموزشی و پرورشی شریعتی ارس در 16 آذرماه سال 1392 کلنگ زنی و آغاز شد و فاز نخست آن با زیربنای دوهزار و 400 متر مربع و در قالب 12 کلاس و با سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس با مبلغی بالغ بر 23 میلیارد ریال در دومین روز مهر ماه سال 1394 احداث و به بهره برداری رسید.
برچسب ها : ارس, مدرسه
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج