یادواره 1200شهید ارسباران برگزار شد

یادواره 1200شهید ارسباران برگزار شد

یادواره شهدای ارسباران در مسجد شهرک خداآفرین با حضور مردم شهیدپرور، ائمه جمعه، فرماندهان نواحی سپاه و فرمانداران و قائم مقام مدیر عامل در مرکز خداآفرین برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیر امور ایثارگران سازمان در این آئین پیام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس را در جمع خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت قرائت کرد.
محبوب ابراهیمی ضمن تشکر از حمایت های مهندس عرب باغی نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری که قبور شهدا دارالشفای آزادگان و عارفان و عاشقان است، با دستور ویژه مدیر عامل و با زحمات قائم مقام در خداآفرین دو گلزار شهدا ساماندهی شد.
وی افزود: از جمله اقدامات حمایتی سازمان در محدوده خداآفرین در حوزه ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی اعزام ارس وندان به مراسم ارتحال حضرت امام (ره)، تجدید بیعت و دیدار با مقام معظم رهبری و برگزاری یادواره های شهدا و دیدار از خانواده های شهدا و تجلیل از جانبازان می باشد.
ابراهیمی همچنین با اشاره به جانفشانی ها و ایثارگری های مدافعین حرم گفت: همه ما مدیون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم و باید حافظ خون این عزیزان باشیم.
در این مراسم معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و قائم مقام مدیرعامل در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس حضور داشتند.


لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج