حضور مدیرعامل ارس در مراسم چهلم مادر رئیس مجلس نخجوان

حضور مدیرعامل ارس در مراسم چهلم مادر رئیس مجلس نخجوان

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در راس هیاتی در مراسم چهلمین روز درگذشت مادر رئیس مجلس جمهوری خودمختار نخجوان شرکت کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی و سعید شبستری در راس هیاتی متشکل از مسئول دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در تبریز و جمعی از معاونین و مدیران منطقه آزاد ارس در مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت مادر واصف طالب اوف رئیس مجلس جمهوری خود مختار نخجوان شرکت کردند.
این هیات روز گذشته با بدرقه رسمی فرماندار و فرماندهی مرزبانی جلفا و با استقبال رسمی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نخجوان و وزیر اقتصاد و مقامات محلی نخجوان وارد خاک کشور همسایه شدند.
هیات ایرانی بعد از حضور در مراسم ترحیم و ابراز مراتب تسلیت، جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد نخجوان در محل سرکنسولی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و مسائل دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت.
دراین دیدار منصور ایرم سرکنسول ایران با بیان پتانسیل های دوطرف براستفاده هوشمندانه ازظرفیت ها تاکید کرد و از حضور هیات ایرانی در این مراسم تقدیر نمود.
منطقه آزاد ارس بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران، در شمال غرب ایران واقع شده و با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز می باشد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج