اختتامیه جشنواره زمستانی ارس برگزار شد/مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس: روحیه شاد و امیدوار، نیروی محرکه توسعه و آبادانی کشور است

اختتامیه جشنواره زمستانی ارس برگزار شد/مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس: روحیه شاد و امیدوار، نیروی محرکه توسعه و آبادانی کشور است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: روحیه شاد و امیدوار، نیروی محرکه توسعه و آبادانی کشور است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی با تاکید بر اینکه ایجاد فضای شاد برای مردم منطقه سرمایه گذاری در پیشبرد امور است، گفت: داشتن روحیه شاد، امیدوار و اراده قوی، نیروی محرکه لازم برای ساخت، توسعه و آبادانی کشور است و به همین منظور باید برای ایجاد این روحیه در مردم برنامه ریزی کنیم.
وی ضمن تقدیر از هنرمندان حاضر در جشنواره گفت: هنرمندان سفیران کشور در معرفی فرهنگ غنی و تمدن چندین هزارساله ایرانی در جای جای دنیا هستند و ما باید به هنر و موسیقی ارج بدهیم.
عرب باغی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور چهل هزار گردشگر در طول جشنواره زمستانی خبر داد.
وی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد گردشگر که در طول برگزاری جشنواره، بیست و پنج هزار نفر از طریق قطارهای چارتری و بقیه با خودروهای شخصی به ارس سفر کرده اند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس افزود: مهم‌ترین دستاورد برگزاری جشنواره زمستانی ایجاد روحیه شاد در بین مردم منطقه و مسافران و همچنین شناسایی ظرفیت های گردشگری و رونق اقتصادی ارس در فصول مختلف سال بود که این جشنواره نشان داد ارس در تمام فصل‌های سال می‌تواند پذیرای گردشگران باشد.
وی در پایان از حضور پررنگ بازاریان در طول جشنواره نیز قدردانی کرد و گفت: بازرایان بعنوان مهمترین رکن این جشنواره بودند و نقش قابل توجهی در رونق صنعت گردشگری ارس را دارند.
گفتنی است در مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی ارس از برپاکنندگان جشن ها و قهرمانان مسابقات ورزشی، مسئولین اجرای جشنواره و حوزه هنری استان آذربایجان شرقی تقدیر شد.
همچنین به بیست و پنج نفر از مسافران قطار چارتری به قید قرعه جوایزی اهدا شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج