حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در غرفه ارس / ضرورت استفاده از ظرفیت های گردشگری برای کسب درآمدهای پایدار

حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در غرفه ارس / ضرورت استفاده از ظرفیت های گردشگری برای کسب درآمدهای پایدار

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بعد از ظهر امروز از غرفه منطقه آزاد ارس در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در تهران بازدید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد صادق پورمهدی با حضور در غرفه ارس، بر ضرورت استفاده از ظرفیت های گردشگری برای کسب درآمدهای پایدار تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است و ظرفیت های گردشگری منطقه آزاد ارس نیز با شعار "در ارس آن سوی مرزها را بهتر ببینید" در سالن 41 در معرض دید عموم قرار گرفته است.
نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۷ تا ۳۰ بهمـن ماه جاری برپا می باشد.
بزرگترین پارک ساحلی ایران در این منطقه در حال احداث بوده و در سال های اخیر سرمایه گذاری های خوبی از جمله احداث پارک های درنا و کوهستان، ایجاد امکانات تفریحی در حاشیه رود ارس، راه اندازی مجتمع های تجاری و رستوران های جدید انجام شده است.
شایان ذکر است، هم اکنون 54 پروژه گردشگری در منطقه آزاد ارس در حال احداث بوده و سالانه بیش از 6 میلیون نفر گردشگر داخلی و خارجی این منطقه زیبا را مقصد گردش خود قرار می دهند.
شایان ذکر است نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران در 11 سالن و با حضور سازمان های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ها، دفاتر خدمات مسافرتی، هتل ها، تولیدگنندگان و واردکنندگان لوازم هتل و هتلداری، ارائه کنندگان خدمات عرصه هتلداری و گردشگری، سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سرمایه گذاران حوزه گردشگری پذیرای علاقمندان به سفر و گردشگری است.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج