وب سایت اختصاصی جشنواره وبلاگ نویسی منطقه آزاد ارس راه اندازی شد

وب سایت اختصاصی جشنواره وبلاگ نویسی منطقه آزاد ارس راه اندازی شد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس از راه اندازی وب سایت اختصاصی جشنواره وبلاگ نویسی منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: وب سایت جدید و اختصاصی جشنواره وبلاگ نویسی ارس از امروز به صورت رسمی به آدرس http://blogfes.arasfz.orgدر دسترس علاقمندان به شرکت در جشنواره می باشد.

نصیری با اشاره به اینکه سایت رسمی جشنواره وبلاگ نویسی هم اکنون آماده ثبت نام آنلاین از علاقمندان به وبلاگ نویسی می باشد تصریح کرد: کلیه متخصصین و محققین , اساتید , هنرمندان ، عکاسان و علاقمندان وبلاگ نویسی در کشور می توانند از وبسایت رسمی این جشنواره تا 22 مردادماه سال جاری اقدام به ثبت نام نمایند.

وی افزود: بنرهای اختصاصی و فرم ثبت نام آنلاین جشنواره در سایت طراحی شده و وبلاگ نویسان علاقمند می توانند با مراجعه به سایت مذکور با قوانین و محورها و اخبار جشنواره آشنا شوند.

وی افزود: برای آشنایی بیشتر علاقمندان به شرکت در جشنواره اطلاعاتی در مورد محورهای جشنواره مانند استراتژی های برتر، چشم انداز و ماموریت منطقه آزاد ارس در این سایت منتشر شده است.

وی ادامه داد: علاقمندان به حمایت از جشنواره همچنین می توانند با قرار دادن کد بنرهای جشنواره در وبلاگ یا وبسایت خود از برگزاری آن حمایت کنند.

وی به برنامه های جنبی این جشنواره اشاره کرد و گفت: کارگاه آموزش وبلاگ نویسی ، کارگاه آموزشی نگارش برای وب ،تور یک روزه بازدید از منطقه آزاد ارس برای برگزیدگان از جمله برنامه های جنبی این جشنواره می باشد.

نخستین جشنواره ملی وبلاگ نویسی منطقه آزاد ارس به همت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با موضوع " منطقه آزاد ارس " در 13 محور مختلف مرداد لغایت دی ماه 90 برگزار می شود .

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج