برگزاری دوره کامل کمکهای اولیه برای کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس

برگزاری دوره کامل کمکهای اولیه برای کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس

دوره تکمیلی کمکهای اولیه برای کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس توسط نیروهای آتش نشانی سازمان به مدت یک هفته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر نجف زاده در این رابطه افزود:سلامت جامعه همواره مورد تاکید سازمان منطقه آزاد ارس بوده است و این دوره در راستای ارتقاء سلامت و افزایش مهارت برای نجات جان انسانها برگزار شد.

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با بیان اینکه دوره های مقدماتی و تئوری کمکهای اولیه و امداد و نجات و پدافند غیر عامل سال گذشته برای کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شده بود افزود: این دوره با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری و مدیریت آتش نشانی سازمان طی یک هفته بصورت عملی هر روز بمدت 2 ساعت با حضور کارکنان سازمان برگزار شد.

وی بر لزوم توجه به سلامت جامعه تاکید کرد و اذعان داشت: جوامع پیشرفته دنیا با توجه به سلامت جامعه و نیروی انسانی توانسته اند در تمامی عرصه ها موفقیت های چشمگیر داشته باشند.

وی تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد ارس نیز با شناسایی نیازهای اولیه برای سهولت در کسب موفقیتها و ارتقاء سطح سلامت ، فرهنگ و اقتصاد اقدام به اجرای برنامه هایی در جهت ارتقاءسلامت جامعه کرده است که پایش رایگان سلامت در محدوده منطقه آزاد ارس طی هفته های گذشته و احداث بیمارستان اورژانس فوق تخصصی و برگزاری مسابقات متنوع ورزشی برای کودکان نوجوانان و جوانان و برگزاری جنگ های شادی همگی در همین راستا می باشد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج