تجلیل از جانبازان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس

تجلیل از جانبازان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس

همزمان با میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز از جانبازان شاغل در سازمان منطقه آزاد ارس تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس فرمانده سپاه ناحیه جلفا در این مراسم با اشاره به اینکه شهدا و جانبازان و ایثارگران مایه عزت و عظمت ایران اسلامی هستند تصریح کرد: شهدا و جانبازان و ایثارگران در واقع هویت فرهنگی و ملی ما هستند و جامعه ما را به سوی مسیر کمال و ارتقاء و پویایی سوق می دهند.

ملاحسینی از اقدام سازمان منطقه آزاد ارس برای تجلیل از مقام جانباز تقدیر کرد و افزود: زمانی جوانان و نوجوانان این مرز و بوم با خلوص نیت پای در جای پای سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)گذاردند و با تبعیت از اوامر ولی فقیه خود حماسه حسینی دیگری را ثبت نمودند و امروز وظیفه ماست تا با گرامیداشت مقام والای ایثارگران و جانبازان در راستای ادای دین و نهادینه ساختن ارزشهای انقلاب اسلامی ایران حرکت کنیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه مبنی بر توجه ویژه به گرامیداشت یاد و نام شهدا و توجه به خانواده معظم شهیدان گفت:در راستای اطاعت امر از اوامر مقام معظم رهبری حداکثر سعی و تلاش خودمان را انجام خواهیم داد.

مسول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس نیز طی سخنانی گزارشی از عملکرد امور ایثارگران سازمان در منطقه آزاد ارس ارائه کرد.

محبوب ابراهیمی از انجام عملیات اجرایی پروژه احداث یادمان و بهسازی فضای مزار شهدای هادیشهر خبر داد و گفت: این پروژه توسط سازمان منطقه آزاد ارس و پس از احداث چندین یادمان در نقاط مختلف این منطقه در مزار شهدای شمال هادیشهر با 52 شهید سرافراز انجام خواهد شد.

وی دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران منطقه، غبارروبی مزارشهدای منطقه و چاپ عکس و وصیتنامه شهدای منطقه در نشریات را از جمله فعالیت های امورایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس عنوان کرد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج