بازدید سرمایه گذاران همایش بین المللی سرمایه گذاری تبریز از منطقه آزاد ارس

بازدید سرمایه گذاران همایش بین المللی سرمایه گذاری تبریز از منطقه آزاد ارس

صبح امروز همزمان با دومین روز برگزاری همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری آذربایجان شرقی گروهی از سرمایه گذاران حاضر در این همایش برای آشنایی بیشتر از منطقه آزاد ارس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گروهی 40 نفره از سرمایه گذاران داخلی و خارجی که چهارم تیر در اولین روز همایش تبریز در پانل منطقه آزاد ارس حاضر بودند صبح امروز طی تور یک روزه از منطقه آزاد ارس بازدید کردند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در این رابطه گفت: دیروز در اولین روز آغاز همایش فرصت های سرمایه گذاری آذربایجان شرقی از سرمایه گذاران علاقمند جهت حضور در منطقه آزاد ارس ثبت نام کردیم که صبح امروز 40 سرمایه گذار از فازهای صنعتی و کارخانجات فعال منطقه بازدید کردند.

دکتر حاتمی افزود: دیروز در نتیجه گفت و گوهای موثر که در پانل منطقه آزاد ارس 31 تفاهم نامه به ارزش یک میلیارد دلار با سرمایه گذاران داخلی و سرمایه گذاران کشورهای ترکیه، فرانسه، ایتالیا، آلمان، برزیل وآذربایجان و برخی کشورهای آسیایی صورت گرفت و در جهت آشنایی بیشتر با منطقه آزاد ارس امروز این تور یک روزه برگزار شد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج