جشن "همای رحمت" با حضور هزاران نفر در منطقه آزاد ارس

جشن "همای رحمت" با حضور هزاران نفر در منطقه آزاد ارس

جشن بزرگ همای رحمت به مناسبت میلاد یگانه مولود کعبه حضرت علی(ع) با حضور بیش از 5هزار نفر از عاشقان ولایت و امامت و با هنرنمایی هنرپیشه های نام آشنای کشور از جمله چنگیز حبیبیان و قاسم افشار با مجری گری خانم صفوی زاده و آقای امیر احمدی در پارک کوهستان منطقه آزاد ارس برگزار و از شبکه جهانی جام جم بصورت زنده پخش شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این جشن مدیرعامل و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس ،فرماندار،امام جمعه محترم،ریاست دادگستری شهرستان جلفا و جمعی از مدیران و روسای ادارات و ارگانها حضور داشتند. علیرضا مقیمی در گفتگوی زنده شبکه جام جم منطقه آزاد ارس را سرزمینی با فرصتهای بسیار برای سرمایه گذاری و توسعه گردشگری توصیف کرد و گفت: وجود مرز مشترک با کشورهای ارمنستان، آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان و فرصتهای گردشگری بدلیل وجود اماکن تفریحی و تاریخی و بازیهای آبی سدهای منطقه و فرصتهای کشاورزی بدلیل وجود اراضی مستعد از جمله فرصتهای منطقه آزاد ارس برای توسعه است.

مقیمی منطقه آزاد ارس را منطقه ای با فرصتهای طلایی و زیبا دانست و حضور بیش از40  سرمایه گذار بزرگ در این منطقه را زمینه ای برای پیشرفت منطقه آزاد ارس اعلام کرد.

وی افزود:در همایش بین المللی سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی شرکت خواهیم کرد و جدیدترین فرصتهای ایجاد شده و بسترهای آماده جهت سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس را ارائه می کنیم.

فرماندار شهرستان جلفا نیز منطقه آزاد ارس را یکی از زیباترین مناطق کشور دانست و افزود:منطقه آزاد ارس به جهت دارا بودن مناظر زیبا و اماکن تاریخی همه ساله میزبان میلیون ها گردشگر از داخل و خارج کشور است.

رنجبر پتانسیل های موجود در منطقه آزاد ارس را کم نظیر خواند و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی به جهت سرمایه گذاری های کلان را نوید بخش تبدیل شدن این منطقه به قطب جدید سرمایه گذاری اعلام کرد.

یادآور می شود جشن همای رحمت امشب 25 خرداد نیز با حضور هنرمندان مجرب و سینمایی کشور بعد از نماز مغرب و عشاء بصورت برنامه زنده از شبکه جام جم پخش می شود.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج