محفل انس با قرآن در منطقه آزاد ارس برگزار شد

محفل انس با قرآن در منطقه آزاد ارس برگزار شد

مراسم باشکوه محفل انس با قرآن که با استقبال گرم عاشقان پیام وحی همراه بود با قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط قاریان بین المللی کشور حاج احمد ابوالقاسمی و محمدرضا پورزرگری و با اجرای گروه تواشیح طارق بعد از نماز مغرب و عشاء 22 خرداد در مسجد امام زمان(عج) جلفا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این مراسم که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به همراه معاونین و مدیران و مسولین شهرستان جلفا حضور داشتند امام جمعه شهرستان جلفا با بیان اینکه قرآن و ائمه معصومین(ع) هادیان بشریت هستند افزود: خداوند متعال قرآن و ائمه معصومین(ع) را آشکارترین راه رستگاری بشریت بر روی زمین قرار داد تا همواره پیروان و دوستداران راه حق زیر سایه الطاف الهی قرار گیرند.

حجت الاسلام انتظاری ضمن تشکر از مدیران منطقه آزاد ارس به جهت برگزاری محفل باشکوه انس با قرآن، بر استمرار اینگونه جلسات تاکید کرد و افزود: مناطق مرزی بیش از هر منطقه دیگری نیازمند برگزاری محافل مذهبی از جمله انس با قرآن و عترت هستند.

انتظاری تلاوت آیات قرآن را موثرترین عامل پرورش روح و روان و نزدیکی به خداوند دانست و گفت: امروزه برای تغییر افکار جوامع بسوی پوچ گرایی و دوری از اعتقادات مذهبی روشهای گوناگونی را بکار میگیرند.

گفتنی است این برنامه در 24خرداد از شبکه جهانی قرآن سیما بصورت کامل پخش خواهد شد.

یادآور می شود مراسم میلاد باسعادت امام علی(ع)نیز که در24 و 25 خرداد در پارک کوهستان ارس بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد بصورت زنده از شبکه جام جم پخش می شود.

 در این مراسم هنرمندان نام آشنای کشور و مولودی خوانان با همراهی عاشقان ولایت جشن و شادی برپا خواهند کرد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج