منطقه آزاد ارس در نمایشگاه بازار سفر تهران معرفی می شود

منطقه آزاد ارس در نمایشگاه بازار سفر تهران معرفی می شود

منطقه آزاد ارس در دومین نمایشگاه بازار سفر تهران که از 18 الی 20 خرداد سالجاری برگزار می شود شرکت می کند.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این نمایشگاه همچون سال گذشته با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی به عموم مردم و شناساندن ایران به عنوان هدف گردشگری به دیگر کشورها برگزار می شود.
براساس این گزارش منطقه آزاد ارس نیز با هدف معرفی جاذبه های گردشگری حاشیه رودخانه ارس اعم از آثار طبیعی و ژئوپارک و حیات وحش ارس و مراکز تاریخی وهمچنین با نمایش صنایع دستی در صدد یادآوری غنای فرهنگ و آداب و رسوم این مرزوبوم می باشد.
همچنین منطقه آزاد ارس در راستای شناساندن بسترهای سرمایه گذاری، بسته های پیشنهادی خود را در این نمایشگاه عرضه می کند.
در این جشنواره قریب به 100شرکت داخلی و خارجی، از کشورهای ترکیه ،امارات متحده عربی، هند، چین، اندونزی، قبرس، ارمنستان، روسیه ،اسپانیا، مجارستان، مالزی ،تایلند ،گرجستان ،آفریقای جنوبی و برزیل شرکت کرده اند که اهمیت موضوع را دو چندان می کند.
گفتنی است این دوره با حضور آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری،سفارتخانه ها، بانکها، بیمه ها و موسسات مالی اعتباری، تورگردانان بین المللی،خطوط هواپیمایی،خطوط کشتیرانی،خطوط راه آهن،اکوتوریسم، توریسم ورزشی، توریسم سلامت،توریسم زیارتی، گردشگری مجازی هتل ها و دهکده های توریستی و... برگزار می شود.
اضافه می شود منطقه آزاد ارس همه ساله پذیرای میلیونها گردشگر از سراسر کشور و جهان در ایام تابستان و نوروز است بطوریکه در نوروز امسال میزبان بیش از یک میلیون و هشتصد هزار گردشگر بود و در آینده نزدیک با ثبت جهانی ژئوپارک ارس به عنوان دومین ژئوپارک خاورمیانه خیل عظیمی از گردشگران و توریسم دانشگاهی و دانشمندان زمین شناسی را به خود جلب خواهد کرد.
منطقه آزاد ارس در شمالی ترین نقطه شمال غرب کشور در استان آذربایجان شرقی واقع شده است و با سه کشور جمهوری آذربایجان ،جمهوری خودمختار نخجوان و ارمنستان هم مرز می باشد.
 

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج