نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی آذربایجان شرقی در نخجوان برگزار می شود

نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی آذربایجان شرقی در نخجوان برگزار می شود
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خودمختار نخجوان از برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صادراتی استان آذربایجان شرقی در نخجوان خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، منصور آیرم در نشست وزیر نفت و گاز و رئیس گمرک های جمهوری خودمختار نخجوان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس گفت: در راستای توسعه روابط دوجانبه نمایشگاه توانمندی های استان آذربایجان شرقی در نخجوان برپا می شود.
وی با اشاره به روند رو به رشد روابط و همکاری های دو جانبه ایران و آذربایجان گفت: به دنبال برگزاری موفق اولین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی استان آذربایجان غربی در جمهوری خودمختار نخجوان سران عالی رتبه دو کشور عزم راسخ دارند تا نمایشگاه توانمندی‌های آذربایجان شرقی نیز در این کشور و همچنین نمایشگاه توانمندی های نخجوان در منطقه آزاد ارس برگزار شود.
وی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی در نخجوان را نویدبخش آغاز فصل جدیدی در توسعه بیش از پیش مناسبات دوستانه دانست و گفت: تفاهمنامه های امضاء شده برای همکاریهای فی مابین و همچنین اراده جدی مقامات عالی دو کشور زمینه را برای توسعه همکاری ها فراهم نموده است.
آیرم با بیان اینکه در نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی استان آذربایجان غربی در جمهوری خودمختار نخجوان بیش از 20 شرکت بازرگانی و صنعتی استان آذربایجان غربی و 4استان‌ دیگر کشور، نمونه‌ هایی ازتوانمندی‌های تولیدی و صادراتی خود را عرضه کرده بودند اظهار داشت: امیدواریم در آینده شاهد افزایش تعاملات دو جانبه در بخش های مختلف باشیم و مردم نخجوان و ایران از منافع توسعه روابط بطور متقابل بهره‌مند گردند.
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خودمختار نخجوان همچنین با بیان اینکه نخجوان دروازه ورود به حوزه کشورهای cis می باشد، افزود: با سرمایه گذاری های خوبی که درمنطقه آزاد تجاری صنعتی ارس صورت گرفته و ادامه دارد، آماده همکاری برای تحکیم روابط اقتصادی و معرفی هلدینگ های نخجوان به سرمایه گذاران ایرانی هستیم.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج